Lokální průzkum

Při seznámení se s pozemkem a jeho majiteli je cílem získat podklady pro společné hodnocení předností a záporů řešené zahrady. Následným zaměřováním a digitalizací půdorysu si uvědomím detaily zahrady. Do zahrady se vracím.

První návrhy a studie

Zakresluji situaci do půdorysu a myslím na vyřčená přání a nápady. V návrzích od počátku zohledňuji kompozici, účelovost jednotlivých sekcí nebo objektů a výslednou estetiku zamýšleného vyvedení zahrady. Atmosféru v počátcích  naznačím skicou, malbou, modelem. Přesné technické detaily později narýsuji.


Technické výkresy a vizualizace

Pro zahradní stavby zpracovávám technický výkres včetně průvodní zprávy. Jako vhodný doplněk volím digitalizovanou 3D vizualizaci staveb v zahradě.


Výsadbový plán a jiná projektová dokumentace

Návrhem rozmístění a schematickým zakreslením volené výsadby utvořím výsadbový plán. Obvyklým dodatkem je zpráva o použitých rostlinách včetně nároků na údržbu. Atmosféru v zahradě dotvářím i vodními prvky nebo osvětlením. Významnou částí projektů bývá  volba zdroje vody pro závlahu. Deštivou vodu dokážeme schraňovat a efektivně rozvádět tam, kde podmínky dovolí nebo si to naopak významně žádají.

Zakreslení elektrorozvodů i vedení automatického zavlažovacího systému je součástí projektu.


Požádejte o termín pro nezávaznou schůzku, rádi Vám vyjdeme vstříc!

Free WordPress Themes, Free Android Games