Zahrada s bazénem

Příjemný prostor pro odpočinek i aktivity s malou dcerou, dostatek stínu a soukromí pro práci, neformální setkávání s partnery i přáteli třeba při oblíbeném grilování; zahrada o kterou se nebudeme muset moc starat. Takto zněly požadavky mladého manželského páru, jejichž domov je zároveň sídlem rodinné eventové agentury.

Nová dřevostavba rodinného domu trpěla utopením vůči pozemku a jejím podmáčením. Na parcele se díky jílovité nepropustné půdě kumuluje voda, proto navrhujeme celkové snížení terénu a vytvoření drenážní vrstvy s kvalitním podložím pro navrhovanou zeleň. Vzniká prostor pro kaskádovité uspořádání vyvýšených záhonů.

Na zahradní kuchyň, která díky pergole poskytne stín, navazuje bazén, ze dvou stran lemovaný prkennou terasou.

Navrhujeme i dva zahradní domky, jeden z nich u příjezdové cesty za dřevěným roštem pro popínavé rostliny. Druhý, obsahující technické ovládání závlahy, je umístěn v severním rohu řešené parcely.

Ve výsadbě převažují majiteli milované traviny s bambusy, atmosféru umocňuje zahradní osvětlení.
Plánovanou dvougaráž prozatímně zastupuje dětské hřiště.

ZAMĚŘENÍ POZEMKU, DIGITALIZACE, PROJEKT, PŮDORYS, STAVEBNÍ PRÁCE, ODVOZ SUTI, TERÉNNÍ ÚPRAVY, MINIBAGR,  TRAVNÍ KOBEREC, DLAŽBA, POKLÁDKA DLAŽBY, VYVÝŠENÉ ZÁHONY, VÝSADBA, ÚDRŽBA, VIZUALIZACE, STUDIO ZAHRADA, KLADNO, BAMBUS, TRAVINY, KEŘE, STROMY, ZÁVLAHA, ZÁVLAŽOVACÍ SYSTÉM, TERASA, PERGOLA, ZAHRADNÍ KUCHYNĚ, KASKÁDA, OSVÍCENÍ, NASVÍCENÍ ZAHRADY, TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE, ZEDNICKÉ PRÁCE, VÝKOP BAZÉNU, INSTALACE, ODPAD

Požádejte o termín pro nezávaznou schůzku, rádi Vám vyjdeme vstříc!

Free WordPress Themes, Free Android Games